АКБ Feon 6СТ- 60Аз 540А A1 E R купити в Polyfab

1439.00грн.
Наявність: Є в наявності

Опис

Вітчизняні акумулятори FEON одні з лідерів продажів в Україні.&nb..

  • Виробник: ISTA
  • Модель: 127

Вітчизняні акумулятори FEON одні з лідерів продажів в Україні. 

                   Для виробництва батарей Feon використовується передова технологія кальцій-кальцій. Вона заключається в тому, що у якості добавки для пластин використовується кальцій.

Найбільш ефективний акумулятор – це акумулятор з пластинами зі свинцю. Але свинець м’який, і для підвищення міцності в нього вносять добавки: сурьма – до 2%, селен – до 0,02%, кальцій – до 0,1% (Кальцію додають найменшу кількість, тому свинець залишається чистим, і цим зберігається ефективність роботи АКБ).

                При виробництві батареї з використанням технології кальцій-кальцій, решітки пластин не льються, а прокатуються. Це дозволяє забезпечити більш високу струмозбираючу здатність електродів, та підвищити стійкість до корозії. Строк експлуатації збільшується у 1,5 рази.

Технологія виробництва дозволяє автоматизувати нанесення на електроди високопористої активної маси, що забезпечує стабільність її товщини, це важливо для негативно заряджених пластин. В результаті збільшується пускова потужність акумулятора при низьких температурах до -40°С. Ефект мінімального википання води в кальцієвих батареях роблять їх малообслуговуваними. При справній зарядці та дотриманні умов експлуатації, робочий рівень електроліта зберігається на протязі 3 років.

Країна: Україна

Бренд: FEON

Пусковий струм (А): 540

Розміри (ДШВ): 242*175*190

Технологія: Ca/Ca, Expanded Metal

напруга (V): 12

номінальна потужність (А/год): 60

полярність: R+

обслуговування: Обслуговується

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари